Extra-People

Ants Hemptons “Statisti”

13. un 14. septembrī Rīgas Latviešu biedrības namā ar izrādi “Statisti” viesosies viens no interesantākajiem britu teātra, instalāciju un teksta māksliniekiem Ants Hemptons.

Exif_JPEG_PICTURE

Anta Hemptona meistarklase “Fantasy Interventions: writing for site-specific performance”

Aicinām dramaturgus, režisorus un citu jomu teātra profesionāļus piedalīties britu mākslinieka Anta Hemptona meistarklasē "Fantasy Interventions" Rīgā 15. un 16. septembrī.

unknown

Floriana Malcahera lekcija “Par performatīvu kuratora darbu”

26. augustā Ruckas mākslas rezidenču centrā Cēsīs notiks vācu kuratora un teātra pētnieka Floriana Malcahera lekcija par teatrālu metožu un paņēmienu lietošanu kuratora praksē.

B978481809Z.1_20160425105458_000+G0H6LJ0ON.2-0

Profesionālās apmācības programmas Theatre Expanded noslēguma semināri

Augusta pēdējā nedēļā Ruckas mākslas rezidenču centrā noslēgsim apmācību programmu jaunajiem teātra menedžeriem ar vācu teātra pētnieka un kuratora Floriana Malcahera un franču kultūras darbinieka Matjē Gorī semināriem.

Wetland-Barje

Latviešu mākslinieki piedalās starptautiskās vasaras laboratorijās

Ar LJTI iniciatīvu latviešu dramaturgs Jānis Balodis augustā piedalīsies mākslai, ekoloģijai un iespējamiem nākotnes scenārijiem veltītajā laboratorijā Toxic Tour Ļubļanā, bet režisors Viesturs Meikšāns - rezidenču programmā Watch and Talk Bāzeles teātra festivālā.