Stāstu talka kopienas projektam “Ačgārnā Kuldīga”“Ačgārnā Kuldīga” ir Starptautiskās kopienu pasūtītās mākslas institūta (International Institute of Community Commissioned Art – IICCA*) un Latvijas Jaunā teātra institūta kopienas projekts, kura laikā plānots izveidot vietējo iedzīvotāju stāstu kolekciju. Savukārt, interesantākie no stāstiem tiks publicēti laikrakstā “Kurzemnieks”, kā arī tiks iekļauti animācijas īsfilmā un audio gidā, kas pie visiem nonāks jau šajā rudenī – Starptautiskā jaunā teātra festivāla “Homo Novus” laikā.

Vai esat pamanījuši, ka Kuldīgā kultūru bauda tirdzniecības centrā un mēbeles pērk gaļas bodē… Kur nu vēl zivis, kas atšķirībā no pārējās Latvijas neprotas peldēt, bet ietiepīgi lido pāri rumbai. Un noteikti šīs nav vienīgās dīvainībās vai ačgārnības, ko Kuldīgā varētu sastapt. Tādēļ, šajā Aprīlī ikviens, kurš novērojis kādu ačgārnību Kuldīgā, tiek aicināts dalīties ar savu stāstu un piedalīties stāstu talkā “Ačgārnā Kuldīga”.

Kā piedalīties?
Ja arī tev ir stāsts, ar kuru vēlies padalīties (par kādu notikumu, dīvainību vai ko citu mazliet ačgārnu, kas noticis Kuldīgā), stāstu var iesniegt vairākos veidos:

  • Sūti stāstu ar savu kontaktinformāciju uz e-pastu acgarnakuldiga@gmail.com
  • Aizpildi stāstu talkas anketu šeit: ej.uz/acgarnakuldiga
  • Sūti audio ierakstu vai ziņu WhatsApp lietotnē uz tālruņa numuru 26253910

Stāsts var būt gan īss, gan garāks. Gan smieklīgs, gan ne pārāk… Galvenais, lai būtu. Introvertie var stāstus iesūtīt arī anonīmi.

*IICCA ir izveidots projekta “DemArt” ietvaros. “DemArt” mērķis ir demokratizēt mākslas finansēšanas procesu, iesaistot vietējās kopienas.
“DemArt” un IICCA finansē Eiropas Savienība. Paustie viedokļi un uzskati atspoguļo autora(-u) personīgos uzskatus un ne vienmēr sakrīt ar Eiropas Savienības vai Eiropas Izglītības un Kultūras izpildaģentūras (EACEA) viedokli. Ne Eiropas Savienība, ne EACEA nenes atbildību par paustajiem uzskatiem. Atbalsta Latvijas Kultūras ministrija.Atpakaļ