Arhitektūras dramaturģijas meistarklase TAAT arhitektu vadībāLatvijas Jaunā teātra institūts sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju un arhitektu kolektīvu TAAT (Theatre as Architecture Architecture as Theatre) aicina teātra režijas, aktiermākslas, dramaturģijas, horeogrāfijas un scenogrāfijas studentus (bakalaura vai maģistra līmenis) piedalīties arhitektu Gerta Jana Stēma un Brega Horemansa meistarklasē, kas notiks Rīgā, LKA Teātra mājā Zirgu pasts 23. un 24. novembrī plkst. 13.00-20.00. Meistarklases mērķis ir pētīt teātra un arhitektūras mijiedarbes potenciālu un atlasīt piecus studentus dalībai projektā HALL06 Cīrihē 2018. gada 10. – 26. janvārī.

Meistarklase Rīgā un projekts Cīrihē ir daļa no apjomīgas starpdisciplināras iniciatīvas HALL33, kas pēta celtni kā izrādi un izrādi kā celtni un kopā ar dažādu Eiropas augstskolu studentiem dažādos kontekstos projektē un būvē telpiskas performatīvas instalācijas, kas iekļauj teatrālu pieredzi. Sestajā projekta posmā Cīrihē, kas tiek rīkots sadarbībā ar mākslas centru Gessnerallee un ir iekļauts festivāla “Keine Disziplin” programmā, piedalīsies pieci teātra studenti no Latvijas teātra augstskolām un pieci arhitektūras studenti no Ķelnes Starptautiskās dizaina skolas KISD.

Meistarklases programma (angļu val.) TAAT_RIGA

Cīrihes projekta apraksts (angļu val.) TAAT_ZURICH

Meistarklasē aicinām pieteikties Latvijas Kultūras akadēmijas un Latvijas Mākslas akadēmijas teātra jomu bakalaura un maģistra līmeņa studentus, kurus interesē starpdisciplināra pieredze un teātra potenciāls sadarbībai ar citām nozarēm un kuri ir ieinteresēti piedalīties instalācijas veidošanā Cīrihē 2018. gada 10. – 26. janvārī (visas izmaksas sedz projekta rīkotāji). Dalība TAAT meistarklasē Rīgā 23. un 24. novembrī ir bez maksas, obligātas angļu valodas zināšanas un apņemšanās piedalīties pilnā meitarklases programmā.

Dalībai meistarklasē Rīgā lūdzam reģistrēties līdz 2017. gada 15. novembrim, sūtot CV un īsu motivācijas vēstuli angļu valodā uz epastu gundega@theatre.lv. Vēstules tematā lūgums norādīt TAAT RIGA.

TAAT arhitektu mājas lapa

 

 Atpakaļ