Aicinām dejas producentus pieteikties dalībai NB8 Nordic Circle mentoringa programmāVai tu strādā dejas producēšanas jomā Ziemeļvalstīs vai Baltijā? Vai tu vēlētos gada garumā strādāt kopā ar mentoru, lai turpinātu augt un attīstīties kā producents?

NB8 mentoringa programma ir profesionālās izaugsmes programma un sadarbības tīkls neatkarīgajiem dejas producentiem. Tā paredzēta menedžeriem un producentiem no visām Ziemeļvalstīm un Baltijas. 2022. un 2023. gadā NB8 realizēs divus mentorēšanas programmas ciklus, katru no tiem gada garumā.

Programmas pirmajā gadā ar šī atvērtā aicinājuma starpniecību tiks izvēlēti astoņi mentorējamie, kuri 2022. gada garumā sadarbosies ar programmas izvēlētu pieredzējušu mentoru no citas valsts. Mentorējamiem nepieciešama menedžmenta izglītība un/vai dažu gadu pieredze dejas vai citu skatuves mākslu profesionālajā menedžmentā.

Mentorēšanas gads sāksies 2022. gada janvārī Helsinkos, kur visi izvēlētie programmas dalībnieki un viņu mentori no 25. līdz 28. janvārim tiksies uz trīs dienu meistardarbnīcu.

Mentoringa gada laikā mentorējamie individuāli komunicēs un tiksies ar saviem mentoriem. 2022. gada decembrī gads noslēgsies ar rezumējošu tikšanos Helsinkos, lai dalītos gūtajā pieredzē un atziņās. Programma apmaksās ceļa un uzturēšanas izdevumus mentorējamiem un mentoriem.

Pieteikšanās process

Pieteikums un CV jānosūta kā e-pasta vēstules pielikums uz: ulrika@artsmanagement.fi
Pieteikšanās termiņš ir 2021. gada 28. oktobris plkst. 11.59 pēc Helsinku laika (UTC +3)

Pieteikumam jābūt ne garākam par vienu A4 lappusi un tajā jābūt iekļautām atbildēm uz šādiem jautājumiem:
– Kāpēc es vēlos piedalīties mentoringa programmā?
– Kādas specifiskas prasmes savā producenta darbā vēlos attīstīt?
– Kā mentors varētu palīdzēt manā darbā?

Lūdzu pārliecinieties, ka no 2022. gada 25. līdz 28. janvārim varēsiet apmeklēt programmu Helsinkos.
Partnerorganizācijas izvēlēsies mentorējamos, un atlases rezultāti tiks paziņoti 2021. gada novembrī.
Vairāk informācijas par programmu www.nb8circle.com

Partnerorganizācijas: Arts Management Helsinki, SITE Sweden, JC Copenhagen, Performing Arts Hub Norway un Dansverkstæðið.

Asociētie partneri: Latvijas Jaunā teātra institūts, PLArTFORMA International Art Festival, The Estonian Dance Agency, Qiajuk Studios, The Nordic House in the Faroe Islands & Nordic Institute on Åland.

NB8 Ziemeļu Apļa Mentoringa programmu atbalsta Nordic Culture Point un Somijas Izglītības un kultūras ministrija.Atpakaļ