Kjāra Bersani ar komandu rezidencē Cēsu rajonāItāļu māksliniece Kjāra Bersani, ar kuru Latvijas skatītāji iepazinās 2021. gada festivāla “Homo Novus” izrādē “Vienradžus meklējot” , kopā ar komandu – dramaturģi Džūliju Traversi un skaņu mākslinieku Lemmo – no 21. līdz 30. jūnijam rezidēja Liepas muižā, Cēsu rajonā.

 

Rezidences rezultātā taps darbs “FUMÈA”, ko varēs piedzīvot Starptautiskā jaunā teātra festivāla “Homo Novus” laikā Botāniskajā dārzā. Notikumu īsteno “ACT: māksla, klimats, pārmaiņas”. Atbalsta ES programma “Radošā Eiropa”.

“ACT: māksla, klimats un pārmaiņas” ir Eiropas līmeņa sadarbības projekts, kura uzmanības centrā ir ekoloģija, klimats un sociālās pārmaiņas. Klimata krīzes, masveida izmiršanas un augošas nevienlīdzības laikā projekta partneri strādā kopā ar māksliniekiem, zinātniekiem un aktīvistiem, lai meklētu cerību, apvienotu plašu globālo perspektīvu ar specifiskām lokālajām iespējām un aicinātu rīkoties. “ACT” tīklojumā darbojas 10 partneri no 10 Eiropas valstīm. Papildu info: artclimatetransition.eu

  Atpakaļ