“Ķengaraga tikšanās karte” – atklāšanas pikniks!Teātra māksliniece Modesta Jakeliūnaitė no Lietuvas un video māksliniece Elīna Matvejeva no Latvijas, noslēdzot projekta “MagiC Carpets” rezidenci Ķengaraga apkaimē, 18. augustā aicina uz vizuāli performatīvu pikniku “Ķengaraga tikšanās karte”.

Mēneša garumā, sadarbojoties ar senioriem no dienas centra “Ķengarags” un jauniešiem no bērnu un jauniešu centrā “Daugmale”, tika veidota poētiska Ķengaraga apkaimes karte cianotīpijas tehnikā, ietverot satiktos cilvēkus, vietas, atmiņas un stāstus.

Vizuāli performatīvais pikniks tiks iesākts ar kustību nodarbību Anetes Tambakas vadībā. Turpinājumā ar dažādām radošām aktivitātēm, uzkodu baudīšanu un stāstu stāstīšanu tiks atklāta “Ķengaraga tikšanās karte”.

Pasākums notiks ārā, pie Rīgas jauniešu centra “Kaņieris”, Kaņiera ielā 15:
13.30 pulcēšanās
14.00 – 14.40 kustību nodarbība (sporta apģērbs nav nepieciešams, bet vēlams ierasties tādā apģērbā, kurā ērti kustēties)
15.00 – 16.00 radošās aktivitātes, uzkodu baudīšana, kartes atklāšana un papildināšana

Dalība pasākumos bez maksas.

Projekts “MagiC Carpets” ir sadarbības platforma, kas apvieno 19 biennāles, triennāles, festivālus, organizācijas, institūtus, radošās telpas un citus kultūras pasākumu veidotājus no 19 dažādām Eiropas Savienības un kandidātvalstīm. Viņu uzdevums ir nodrošināt jaunajiem māksliniekiem iespēju piedalīties rezidencēs, lai kopā ar vietējiem māksliniekiem un kopienām radītu jaunus darbus, kas ļautu izcelt vietējās īpatnības un mazināt stāstu tradīcijas apsīkšanu mūsdienu sabiedrībā, veicinot kultūras pieejamību, aktīvismu un līdzdalības iespējas.

Vairāk info: magiccarpets.eu

 Atpakaļ