Izsludināta pieteikšanās “Baltijas Dejas platformai 2024” RīgāLatvijas, Lietuvas un Igaunijas laikmetīgās dejas mākslinieki un kompānijas tiek aicināti pieteikties trešajai Baltijas Dejas platformai, kas norisināsies Rīgā, 2024. gada 9.–11. februārī. Pieteikšanās atvērta līdz šī gada 14. maijam.

Baltijas reģiona dejas mākslinieki var pieteikt darbus divās kategorijās: pilna apjoma dejas izrāde (tostarp arī performances, digitālas izrādes un dejas filmas) un projekta prezentācija jeb pičošana. Saņemtos pieteikumus vērtēs starptautiska žūrija, kas no katras Baltijas valsts dalībai pasākumā izvēlēsies trīs izrādes un piecas prezentācijas. Rezultāti tiks paziņoti 20. jūnijā.

Sīkāka informācija pieejama tīmekļvietnē balticdance.org, pieteikuma veidlapa meklējama šeit: ej.uz/BalticDancePlatform. Pieteikšanās ir bez maksas.

Baltijas Dejas platforma ir Latvijas, Lietuvas un Igaunijas kopīgi veidots notikums, kura mērķis ir iepazīstināt ar visu trīs Baltijas valstu dejas mākslu, kā arī sniegt iespēju vietējiem māksliniekiem gūt lielāku ievērību starptautiskā līmenī un veidot jaunus kontaktus ar dejas pārstāvjiem no visas pasaules. Līdz šim pasākums norisinājies 2019. gadā Viļņā, Lietuvā, un 2022. gadā Tallinā, Igaunijā.

Baltijas Dejas platformu organizē Latvijas Dejas informācijas centrs, Lietuvas Dejas informācijas centrs, Igaunijas teātra un laikmetīgās dejas platforma “Sõltumatu Tantsu Lava”.

Foto: Aron UrbAtpakaļ