Fotogrāfijas un video no “Apvērsuma” Cēsu rezidencesNo 27. jūnija līdz 1. jūlijam Rīgā un Ruckas mākslas rezidenču centrā Cēsīs noritēja starptautiskā sadarbības projekta “Apvērsums” rezidence 10 jaunajiem kuratoriem.

Rezidence laikā Ikars, Estere, Samuels, Alberts, Karu, Annija, Margita, Nikolajs, Heda un Zahida sadarbībā ar projekta mentoriem un meistarklašu vadītājiem intensīvā programmā plānoja šī gada Starptautiskā jaunā teātra festivāla “Homo Novus” pēdējās nedēļas nogales programmu “Apvērsums”.

Foto: Liene Leonoviča

APVĒRSUMS/THE SHAKE DOWN REZIDENCE CĒSĪS from NTIL / Homo Novus on Vimeo.

Projekts “Apvērsums” (Nr. EEZ/2021/1/15) tapis Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” konkursa “Atbalsts profesionālās mākslas un kultūras produktu radīšanai bērnu un jauniešu auditorijai” ietvaros. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 249 635,00 EUR, no kurām 212 189,75 EUR sedz Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta, bet 37 445,25 EUR valsts budžeta līdzfinansējums. Projekta mērķis ir veicināt jauniešu iesaisti sabiedrībai nozīmīgu jautājumu risināšanā un līdzdalību pilsētas kultūras dzīvē.
Strādājam kopā iekļaujošai un konkurētspējīgai Eiropai! Vairāk: eeagrants.lv

    Atpakaļ