Cinema Imaginaire

  • Cinema Imaginaire
  • Cinema Imaginaire
  • Cinema Imaginaire


Lote van den Berga (Utrehta)
Cinema Imaginaire
5. decembrī 19.00 (izpārdotu!)
6. decembrī 14.00 un 19.00
Izrāde publiskajā telpā (iekštelpās)
Tikšanās vieta – kinoteātris Splendid Palace, Elizabetes ielā 61
Angļu valodā
Ilgums 2 stundas

Koncepcijas autore un režisore Lote van den Berga
Dramaturģe Sodja Lotkere
Gids Hovards Lotkers
lottevandenberg.nu

Biļešu cena 7 eiro un 3 eiro (skolēniem, studentiem, pensionāriem). Vietu skaits ierobežots!
Biļetes iespējams iegādāties tikai Latvijas Jaunā teātra institūtā Miera ielā 39-2, iepriekš piesakoties pa epastu laura@theatre.lv līdz 1. decembrim.
Informācija: 67228477

Izrāde ir iekļauta starptautiskā foruma “100% pilsēta” mākslinieciskajā programmā, kas noslēdz starptautisko pilsētu izpētes un mākslas projektu “Global City-Local City”, un kuru atbalsta ES programma “Kultūra”. Forums ir Rīgas – Eiropas Kultūras galvaspilsētas notikums.

Lote van den Berga, kuras izrādi “Tukšā zeme” mēs rādījām pagājušajā festivālā “Homo Novus”, maina priekšstatu par skatīšanos. Lai radītu spēcīgu attēlu, nav vajadzīgi ne aktieri, ne režisors, ne scenogrāfija. Vienīgais, kas ir vajadzīgs, ir drosme skatīties. Cinema Imaginaire ir izrāde, kuru rada skatītāji. Viņi tiek aicināti sapulcēties noteiktā vietā pilsētā un, sekojot gida norādījumiem, uzņemt filmu, kura pastāv tikai pašu iztēlē.
Izrāde ir atkarīga tikai no jums pašiem. Iespējams, jūs pieredzēsiet to, ko laiks ir izdarījis ar jūsu spēju skatīties, cik maz jūs patiesībā pamanāt no tā, kas ik dienu notiek acu priekšā. Iespējams, jūs atklāsiet kaut ko skaistu un nomierinošu, ko iepriekš tūkstošiem reižu būsiet ignorējis. Izrāde, ja vien jūs tai ļaujaties, atklāj skatīšanās baudu. Skaistums ir mums visapkārt, vienīgi – tas ir jāierauga.

“Mūs pārņem atbrīvotības sajūta, kad mēs atveram savas maņas un visu uzmanību veltām tikai un vienīgi cilvēkiem, kas steidzas mums garām”, cuttingedge.nl

Cinema Imaginaire ir tapusi sadarbībā ar HetHUIS un FIT platformu Global City – Local City. To atbalsta ES programma “Kultūra”, Utrehtas pilsētas dome un K.F. Hein Fund.Atpakaļ