Aktiermeistarības darbnīca un iepazīšanās pikniks jauniešiem Ķengaragā28. jūlijā plkst. 13.00 teātra māksliniece Modesta Jakeliūnaite (Lietuva) un video māksliniece Elīna Matvejeva (Latvija), kuras šovasar Latvijas Jaunā teātra institūta organizētas rezidences laikā strādā Ķengaragā aicina jauniešus uz iepazīšanās pikniku un aktiermeistarības darbnīcu Ķengaragā.

Mākslinieces LJTI projekta “MagiC Carpets” ietvaros plāno veidot audiovizuāli performatīvu stāstu “Ķengaraga tikšanās karte”. Ja Tu esi 13-20 gadus vecs jaunietis un vēlies piedalīties šajā projektā vai vienkārši iepazīties ar māksliniecēm, pieveinojies Ķengaraga parkā (blakus bērnu rotaļu laukumam) uz iepazīšanās pikniku, kura laikā mākslinieces vairāk pastāstīs par sevi un projektu, un aktiermeistarības darbnīcu. Iepriekšēja pieredze vai zināšanas aktiermeistarībā nav nepieciešamas.

Ja Tev rodas jebkādi jautājumi, droši raksti – elinamodesta@gmail.com 

“MagiC Carpets” ir sadarbības platforma, kas apvieno 19 biennāles, triennāles, festivālus, organizācijas, institūtus, radošās telpas un citus kultūras pasākumu veidotājus no 19 dažādām Eiropas Savienības un kandidātvalstīm. Viņu uzdevums ir nodrošināt jaunajiem māksliniekiem iespēju piedalīties rezidencēs, lai kopā ar vietējiem māksliniekiem un kopienām radītu jaunus darbus, kas ļautu izcelt vietējās īpatnības un mazināt stāstu tradīcijas apsīkšanu mūsdienu sabiedrībā, veicinot kultūras pieejamību, aktīvismu un līdzdalības iespējas.

“MagiC Carpets” platformu un mākslinieču rezidences līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa“ un LR Kultūras ministrija.

Vairāk info: magiccarpets.eu

 

 Atpakaļ