Partneri

 • Magic Carpets
  • No 2017. līdz 2021. gadam Latvijas Jaunā teātra institūts ir jaunas, ES programmas “Radošā Eiropa” līdzfinansētas starptautiskas platformas Magic Carpets dalībnieks, kurā ir apvienojušās 13 organizācijas no Kauņas, Berlīnes, Folkstounas, Romas, Prāgas, Bukarestes, Limerikas, Tbilisi, Porto, Zagrebas, Novisadas, Insbrukas un Rīgas.  Platformas mērķis ir sekmēt jauno mākslinieku mobilitāti un atpazīstamību Eiropā,  nodrošinot radošo rezidenču iespējas. Jaunie mākslinieki rezidenču laikā sadarbojas ar vietējām kopienām un māksliniekiem, lai radītu sociāli iekļaujošus un atbildīgus dažādu disciplīnu mākslas darbus, kuru fokusā ir jautājumi par globālo nomadismu, pārvietošanos un sastapšanos ar citādo. www.magiccarpets.eu
 • EMERGENCE
  • EMERGENCE ir jauna starptautiska platforma scenogrāfijas attīstībai, kuru vada Prāgas Scenogrāfijas kvadriennāle un līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa”. Latvijas Jaunā teātra institūts ir viens no platformas dalībniekiem. Pārējie partneri: Viktorijas un Alberta muzejs Londonā, Kipras Teātra organizācija Nikozijā, Norvēģijas Teātra akadēmija, Polijas Teātra institūts, Kultūras platforma “Izolacija” Kijevā.
   https://www.emergence.pq.cz/home
 •  BALTIC TRANSFER
  • Baltijas Kultūras fonda atbalstītā, trīs Baltijas valstu organizāciju – Latvijas Jaunā teātra institūta, Lietuvas Valsts Jaunatnes teātra un Igaunijas teātra nama “Vaba lava”, sadarbības projekta mērķis ir nodrošināt jauno Baltijas teātra mākslinieku dalību starptautiskos teātra forumos Berlīnē un Varšavā 2020. gada pavasarī un rudenī, sadarbībā ar vācu un poļu partneriem – teātriem Volksbühne un TR Warszawa, kā arī veidot tikšanās platformu projekta mākslinieku starpā, attīstot Baltijas valstu mākslinieku savstarpējās sadarbības potenciālu.


Atpakaļ