“Show me the money!” vebinārs par šobrīd pieejamo mobilitātes finansējumu20. martā tiešsaistes vebinārā/darbnīcā Latvijas Jaunā teātra institūta, Studio ALTA un Tanec Praha/PONEC dejas telpas vadītāji runās par aktualitātēm Eiropas mobilitātes finansējuma piesaistīšanā un sniegs padomus veiksmīgāka finansējuma pieteikuma veidošanā. Darbnīcā tiks apspriesta arī veiksmīgu attiecību uzturēšana ar konkrētā notikuma rīkotājiem. Darbnīcas vadītāji apskatīs šobrīd pieejamās mobilitātes iespējas, apspriedīs saziņu ar potenciālajiem partneriem, veidos potenciālos mobilitātes maršrutus un sniegs ieteikumus, kā nodrošināt pieteikumam nepieciešamās rekomendācijas vēstules.

Kad? 2023. gada 20. martā 16:00–17:30 pēc Latvijas laika
Kur? Tiešsaistē
Meeting ID: 862 7037 7515
Parole: 966752
Darbnīca notiks angļu valodā, taču individuāli būs iespēja nostiprināt informāciju latviešu un čehu valodās.

Šīs iniciatīvas pamatā ir iesaistīto organizāciju kopīga vēlme veicināt mākslinieku starptautiskās aprites un ceļošanas iespējas, cerot sniegt lielāku finansiālo atbalstu Eiropas valstīm, kurām ir mazāk iespēju mobilitātes atbalstu saņemt lokāli.

Darbnīcā piedalīties mudinām gan tos, kam vienkārši ir interese par aktuālajām mobilitātes finansējuma iespējām Eiropā, gan tos, kuru pieteikuma anketas jau ir tapšanas stadijā, lai darbnīcas laikā tās pilnveidotu.

Darbnīcu vadīs Latvijas Jaunā teātra institūta (Beka Bergere), Studio ALTA (Petrs Dluhijs) un Tanec Praha/PONEC dejas telpas (Ivonna Kreicmanova, Marketa Perro) mākslinieciskie vadītāji.

Foto: Malá inventura 2023, Marketa BendAtpakaļ