Seko LJTI jaunumiem arī citos kanālos!Uzzini pirmais par jaunākajiem Latvijas Jaunā teātra institūta projektiem, starptautiskām un vietējām rezidencēm un izglītības iespējām, kā arī citiem skatuves mākslas notikumiem LJTI sociālo tīklu kanālos un vēstkopā!

Piesakies LJTI jaunumu vēstkopai un saņem aktuālo informāciju savā e-pastā reizi mēnesī!

Seko LJTI un festivāla “Homo Novus” Facebook kontiem.

Esam arī Twitter un Instagram.

Latvijas Jaunā teātra institūta jaunumu FB grupā pieejama informācija laikmetīgā teātra un dejas nozares profesionāļiem par starptautiskiem pasākumiem, festivāliem, aktuālām mācību, rezidenču, mobilitātes un projektu konkursu iespējām, un citām ar nozari saistītām lietām.

Latvijas Jaunā teātra institūts ir nevalstiska un nekomerciāla projektu organizācija, kas strādā ar laikmetīgo teātri, deju un citām skatuves mākslas formām vietējā un starptautiskā līmenī. LJTI paplašina teātra radīšanas, izplatīšanas un uztveres robežas un veicina daudzveidīgas, inovatīvas, atbildīgas un neatkarīgas profesionālās skatuves mākslas attīstību Latvijā.

LJTI organizē vienreizējus (viesizrādes, izrāžu producēšana) un ilgtermiņa (festivāli, izglītības programmas, informācijas aprite, starptautiskā sadarbība) projektus un pasākumus, dzīvi reaģējot uz procesiem un vajadzībām Latvijas un Eiropas teātrī. LJTI ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.Atpakaļ