Saruna ar Bušu Hārtshornu Latvijas Kultūras akadēmijāAicinām 11. maija pēcpusdienā pievienoties publiskai diskusijai starp dramaturgu, skatuves mākslinieku un mentoru Bušu Hārtshornu, kurš šobrīd Rīgā vada meistardarbnīcu “Kā sniegt uz saņemt atgriezenisko saiti”, un LJTI radošo direktori Beku Bergeri, kas norisināsies Latvijas Kultūras akadēmijā – Ludzas ielā 24.

Savas 40 gadu ilgās karjeras laikā Bušs ir strādājis ar dažādām kopienām, bijis dramaturgs, skatuves mākslinieks, teātra programmu veidotājs un mākslinieciskais vadītājs teātros Lielbritānijā, Spānijā, Beļģijā, Nīderlandē, Īrijā un Dānijā.

Bušs šobrīd sadarbībā ar LJTI Rīgā vada darbnīcu “Kā sniegt un saņemt atgriezenisko saiti”. Četru dienu darbnīcā piedalās 10 dažādi Latvijas mākslinieki – teātra kritiķe, dizaina pasniedzēja, horeogrāfs, dramaturgs un citi. Papildus šīs darbnīcas vadīšanai Bušs sāks darbu pie jauna solo projekta, kas būs viņa pirmā uzstāšanās kopš 2006. gada, kas arī notika Rīgā.

– Publiskās diskusijas laikā tiks nodrošināts latviešu surdotulks.
– Saruna notiks 11. maijā no 15:00 līdz 17:00 Ludzas ielā 24, Rīgā, Latvijas Kultūras Akadēmijā. Precīza auditorija tiks precizēta
– Ieeja bez maksas.
– Lai iepriekš rezervētu sev vietu, rakstiet uz ieva@theatre.lv

Jautājumu gadījumā lūdzam kontaktēties ar Ievu Briedi (ieva@theatre.lv).

Foto: Andrejs Strokins

Pasākumu finansiāli atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.Atpakaļ