LJTI izziņo pieteikumu topošajām iecerēm “Parunāsim par idejām”Pieteikšanās termiņš bija 7. marts.

Veidojot starptautiskā jaunā teātra festivāla “Homo Novus 2021” programmu, citus projektus un nākotnes vīzijas, Latvijas Jaunā teātra institūts (LJTI) vēlas uzzināt un uzklausīt jūsu idejas. Pieteikt savas koprades un vietrades idejas aicinām gan skatuves māksliniekus, gan arī citu nozaru profesionāļus. LJTI interesē uzklausīt pandēmijas laikā radušās idejas, pētījumus vai ieceres, kuras tapušas pēdējo gadu laikā, vai radošu, praktisku nodomu, kuru nevar atlikt uz vēlāku laiku. Tas, iespējams, ir neliels sociāls vai ekoloģisks žests nākotnei, kas var arī nebūt izteikts mākslas valodā.

Neviena ideja netiks uzskatīta par mazu (piemēram, dzēriena recepte) vai par lielu (piemēram, “Odisejas” iestudēšana reāllaikā pilsētvidē) – idejām nav robežu, tāpēc vēlamies dzirdēt, kas jums ir padomā.

Ja vēlies apspriest idejas ar LJTI komandu tiešsaistē, vari pievienoties uz sarunu katru piektdienu “LJTI iezvanā” no plkst. 9.00 līdz 11.00 šeit. Ja nepieciešama palīdzība pieteikuma sagatavošanā, aicinām sazināties ar LJTI, zvanot uz telefona numuru +371 67228477 vai rakstot e-pastu Bekai Bergerei (bek@theatre.lv).

Ja tiešsaistes pieteikšanās nav pieejama vai iespējama, aicinām sazināties, kopīgi risinot alternatīvu pieteikšanās formātu.

Vēlamies uzsvērt sekojošo:

1. Jebkura aprakstītā vai izklāstītā ideja piederēs tās autoram (-ei).
2. Mēs vēlamies uzklausīt visu ideju pieteicējus, lai, iespējams, ar tiem sadarbotos nākotnē vai ieteiktu citas ideju realizācijas iespējas. Visas pieteiktās idejas var neatbilst LJTI darbības un mākslinieciskajam redzējumam.
3. Būsim ieinteresēti uzklausīt ieceres, kas ir attīstības un izstrādes stadijās, lai potenciāli tās iekļautu, piemēram, “Homo Novus 2021” programmā, taču varam apspriest arī agrāk vai vēlāk īstenojamas idejas.
4. Ja tev ir vairākas ieceres, mēs tās labprāt uzklausīsim.
5. Anketu iespējams aizpildīt latviešu, angļu vai krievu valodā.
7. Lai pieteiktu ideju, nav jābūt profesionālim-māksliniekam. Mūs interesē uzklausīt ikvienu.

Foto: LJTI publicitātes foto no izrādes “Klapping“, “Homo Novus 2019Atpakaļ