LJTI iezvans: attālinātais atvērtais birojsSākot ar 12. februāri, Latvijas Jaunā teātra institūta (LJTI) komanda reizi nedēļā aicina vienoties kopīgās sarunās, konsultācijās un dalīties pieredzēs. “LJTI iezvans” paredzēts kā virtuālais atvērtais birojs pandēmijas laikā, ļaujot satikties skatuves mākslas profesionāļiem, studentiem un citām radošām personām. Pirmā “LJTI iezvana” tikšanās “Zoom” platformā notiks piektdien, no plkst. 9.00 līdz plkst. 11.00. Tā paredzēta kā iknedēļas tradīcija katru piektdienas rītu.

Kam domāts “LJTI iezvans”?

Vai tu esi skatuves, laikmetīgās dejas vai vizuālais mākslinieks, kas meklē rezidenci vai sadarbības partnerus ārpus Latvijas? Varbūt esi producents, dramaturgs, scenogrāfs, kritiķis-publicists vai aktieris trupā, kam ir radušās neskaidrības saistībā ar profesionālo pilnveidi vai tālākizglītības iespējām? Varbūt ir kāds projekts vai ideja, par kuru tu vēlētos pastātīt citiem? Varbūt tu vienkārši vēlies aprunāties ar kolēģiem un domubiedriem? 

“LJTI iezvans” ir neformāla, attālināta satikšanās pandēmijas fiziskās distancēšanās ierobežojumu laikā. Šāda formāta “atvērtie biroji” pēdējo mēnešu laikā ir kļuvuši par citu Eiropas valstu mākslas un nevalstisko institūciju praksi. LJTI nolūks ir spēcināt māksliniecisko kopienu, dibināt jaunus kontaktus, dalīties ar aktuālo informāciju un aprunāties, uzzinot, kā katrs vai katra šajos apstākļos jūtas, kādi projekti vai ieceres ir tapšanā, kā arī piedāvāt platformu, lai dalītos ar personīgām refleksijām. 

Vārdam “iezvanīt” ir vairākas semantiskās nozīmes, tomēr divas no tām – paziņot par kaut kā sākumu vai kā jauna ievadīšanu – ir trāpīgākie apzīmējumi šādam satikšanās formātam.

Kā pievienoties “LJTI iezvanam”?

LJTI laipni aicina pievienoties ikvienu interesentu – “LJTI iezvana” mērķis ir neformālā gaisotnē konsultēties, dalīties pieredzē, apspriest jaunāko literatūrā, teātra vai kinomākslā, vai arī vienkārši kopīgi pamalkot kafiju un apspriest ziņas.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, savukārt zemāk pieejama tikšanās saite. Sarunas primāri notiks angļu valodā, tomēr ja vēlaties, lai tikšanās noritētu latviski vai krieviski, rakstiet uz contact@theatre.lv

“LJTI iezvana” tikšanās “Zoom” saite šeit, tikšanās ID – 962 6752 1527, parole – 684566.

Jautājumu gadījumā par “LJTI iezvans” aicinām rakstīt LJTI contact@theatre.lv

 

Foto: Sakaru darbinieki pie Talsu telefona centrāles komutatora, fotoattēls no Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas kolekcijas “Zudusī Latvija”.Atpakaļ