Vebinārs “Iztēlojoties mākslas nozari no jauna”Aicinām 16. maijā 14.00 piedalīties bezmaksas tiešsaistes darbnīcā “Iztēlojoties mākslas nozari no jauna”, ko vadīs kurators un pētnieks Petrs Dlohī (Petr Dlouhý) un mākslas menedžmenta un radošās uzņēmējdarbības stratēģe un konsultante Heba Elčeika (Heba elCheikh). Darbnīca notiks angļu valodā.

Darbnīcā kopīgi pārskatīsim iespējamās mākslas nozares pārvērtības. Šim nolūkam izmantosim eksperimentālu rīku: kāršu komplektu, kas iedvesmots no taro un kuru veidojuši mākslinieki no Eiropas un Vidusjūras reģiona. Šis konkrētais taro kāršu komplekts neparedz nākotni, bet palīdz izvērtēt pašreizējo situāciju. Mēs izmantosim kartītes par pamatu diskusijai, lai rotaļīgā veidā virzītu sarunu un rosinātu aplūkot situācijas no dažādām perspektīvām.

Darbnīca norisināsies divās daļās. Pirmajā Petrs Dlohī iepazīstinās dalībniekus, kā šīs kārtis var ieviest poētiku ikdienas darbā un pastāstīs par savu darba metodi, strādājot Prāgas “Studio ALTA” kā kurators. Otrajā daļā Dlohī kopā ar Hebu Elčeiku, kura ir arī viena no kāršu izstrādātājām, īstenos kāršu kolektīvo lasīšanu.

Vebināra ilgums – 2 stundas. Vebināram pieslēgties aicinām šeit.

“Samovar Circles” ir kolektīvs ideju katalizators, sadarbojoties sešu valstu laikmetīgā cirka, skatuves mākslas un kultūras organizācijām no Dānijas (Wildtopia), Latvijas (Latvijas Jaunā teātra institūts), Lietuvas (Teatronas), Somijas (CircusInfo Finland), Norvēģijas un Zviedrijas (Subtopia). Projektu finansē Ziemeļvalstu Kultūras punkts (Nordic Culture Point), Zviedrijas mākslas fonds (Swedish Arts Council) and Ziemeļvalstu Kultūras fonds (The Nordic Culture Fund).Atpakaļ