Meklējam izpildītājusMeklējam dažāda vecuma un miesasbūves cilvēkus, kuri kā izpildītāji vēlas piedalīties Aizaka ČONGVAJA (Berlīne/Honkonga) un Krišjāņa ELVIKA (Rīga) izrādē Kur ir norādes no augšas? Starptautiskajā jaunā teātra festivālā Homo Novus. Izrāde notiks gan iekštelpās, gan ārtelpās neatkarīgi no laikapstākļiem.

Gaidām pieteikumus no cilvēkiem ar pārliecinošu stāju un attīstītu  ķermeņa atmiņu, kuri ir sasnieguši pilngadību. Pieredze skatuves mākslā vai laikmetīgajā dejā NAV nepieciešama. 

Dalībnieki saņems ieguldītajam laikam un darbam atbilstošu atalgojumu.

Pieteikumu ar īsu motivāciju, aprakstu par sevi un fotogrāfiju, kontaktinformāciju, kā arī informāciju par profesionālo darbību, ja tāda ir, lūdzam sūtīt Dārtai Ceriņai līdz 27. jūlijam uz e-pastu: cerina.darta@gmail.com.

Ar kandidātiem sazināsimies personīgi pa e-pastu vai telefonu, aicinot uz atlasi.

Atlases laiks: 29. – 30. jūlijs, 19.30

Atlases vieta: Latvijas Jaunā teātra institūts, Miera iela 39-2, Rīga, Latvija

Mēģinājumu norises laiks: augusta vidus un pēdējā nedēļa

Izrādes norise: 31. augusts – 2. septembris

Par izrādi

Mēs dzīvojam saskaņā ar pavēlēm, kas, pārraidītas no augšas, pamazām sāk veidot mūsu domu un rīcības trajektoriju līdz kļūst par neapšaubāmu drošības un brīvības vārdā ieviestu doktrīnu. Kur ir norādes no augšas? ir performatīva intervence publiskajā telpā, kuras izpildītāji iejaucas ikdienas struktūrās ar neredzamu autoritāšu radītas horeogrāfijas starpniecību. Izrāde pētīs sabiedriskās kārtības fenomenu un vēlmi dzīvot drošībā, reflektējot par mūsu individuālo izvēļu atkarību no “augšas”.

Izrādi veido mākslinieki Aizaks Čongvajs un Krišjānis Elviks, radošā producente – Dārta Ceriņa.Atpakaļ