Magic Carpets rezidences noslēgums RīgāNo 4. līdz 30. jūnijam sadarbībā ar starptautisko platformu Magic Carpets īstenojam izpētes un radošo rezidenci Rīgā, kurā pieci jauni mākslinieki – režisore Māra Gaņģe, video un performanču māksliniece Kate Krolle, scenogrāfs Krišjānis Elviks, britu skaņu mākslinieks Džonatans Lovs un itāļu instalāciju mākslinieks un scenogrāfs Džanmarija Tozati – strādā Rīgas pilsētvidē, pētot robežpunktus starp privāto telpu, publisko telpu, un liminālo jeb sliekšņa telpu.

Trešdien, 27. jūnijā 14.00 aicinām ikvienu interesentu uz tikšanos ar rezidences māksliniekiem un kopīgu došanos pilsētā, lai iepazītos ar rezidences laikā veiktajiem radošajiem pētījumiem dažādās Rīgas pilsētvides vietās. Tikšanās vieta: Balasta dambis 2, pie bijušā Preses nama. Pasākuma kopējais ilgums aptuveni 3 stundas. Lūdzam ierasties ar velosipēdiem. Prezentācijas notiks angļu valodā.

Savukārt piektdien, 29. jūnijā 20.00 Džonatans Lovs ķieģeļbārā “Brick bar” bijušās tekstilrūpnīcas “Boļševička” teritorijā izpildīs savu jaunāko kompozīciju, kuras pamatā ir rezidences laikā ierakstītie pilsētas un telpu skaņas materiāli.

Rezidenci īsteno Latvijas Jaunā teātra institūts un projekts ir daļa no “Magic Carpets” platformas aktivitātēm.  Atbalsta ES programma “Radošā Eiropa” un Valsts Kultūrkapitāla fonds.Atpakaļ