Iespēja pieteikties radošajam braucienam uz Helsinkiem



Pieteikšanās termiņš bija 10. marts.

Latvijas Jaunā teātra institūts (LJTI) aicina atsaukties dalībai radošajā braucienā uz Helsinkiem šī gada novembrī. Latvijas skatuves mākslas profesionāļiem tā būs iespēja iepazīties ar Somijas kultūras un skatuves mākslas institūcijām, redzēt izrādes un satikt kolēģus no Somijas un citām valstīm. Šis brauciens ir lieliska mobilitātes iespēja tiem profesionāļiem, kurus saista Somijas skatuves mākslas ainava, vai tos, kuri ir strādājuši Ziemeļeiropā, vai arī vēlētos attīstīt sadarbības iespējas šajā reģionā.

Radošā brauciena norises laiks: 2021. gada 11.–20. novembris

RīkotājiLJTI sadarbībā ar Somijas Teātra informācijas centru (Theatre Information Finland, TINFO)

Pieteikšanās termiņš: intereses gadījumā lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu līdz 10. martam, savukārt ar izvēlētajiem māksliniekiem sazināsimies 12. martā.

Radošais brauciens paredzēts sešām personām.

LJTI nodrošinās tikšanās iespējas, brauciena plānojumu un izrāžu skatīšanos, kā arī kopā ar Latvijas vēstniecību Somijā īstenos tīklošanās salonu.

Lūdzam ņemt vērā, ka LJTI palīdzēs ar pieteikuma izstrādi “Nordic Culture Point” mobilitātes stipendijai (termiņš – 31. marts) un citiem finansiāliem atbalsta veidiem, meklējot iespēju segt mākslinieciskās mobilitātes izdevumus. LJTI nevar garantēt finansējumu atlasītajiem māksliniekiem, tomēr esam apņēmības pilni palīdzēt, lai iespēja iepazīt vai nostiprināt attiecības ar kaimiņu kolēģiem būtu īstenojama.

Foto autore: Beka Bergere



Atpakaļ