Aicinām Rīgas jauniešus pieteikties mākslas darbnīcāmParty Animals” ir radošo darbnīcu sērija, kas norisināsies trīs Rīgas apkaimēs – Imantā, Mežaparkā un Pļavniekos, iesaistot 13 līdz 19 gadus vecus jauniešus. Mākslinieku apvienība “GolfClayderman” katrā apkaimē divu dienu garumā veidos dialogu ar 15 vietējiem jauniešiem par ilgstpējīgu resursu patēriņu, saudzējot vidi, kā arī stereotipiem, kas diktē skaistuma standartus jauniešu vidū.

Pirmajā darbnīcas dienā notiks sarunas, kritiska un radoša iedziļināšanās apģērba industrijas aizkulisēs, ētiskajās izvēlēs, kā arī izpētes darbs vietējā apkaimē, otrajā dienā – sarunas par stereotipiem, ko kultivē un diktē mode, kā arī praktiskais darbs, veidojot savus tērpus. Praktiskajā daļā jaunieši kopā ar mākslinieku palīdzību iepazīs vietējo apkārtni, meklējot otrreiz lietojamu apģērbu un aksesuārus, radīs skices, no kurām taps pašu veidota nepieradinātās modes kolekcija, kas tiks izrādīta Starptautiskā jaunā teātra festivāla “Homo Novus” laikā.

Pieteikums dalībai, norādot vārdu, uzvārdu, vecumu un iemeslu, kādēļ vēlies piedalīties, līdz 3. augustam jāsūta uz golfclayderman@gmail.com.

Darbnīcu norises laiks:

Imantā 17. un 18. augustā

Mežaparkā 20. un 21. augustā

Pļavniekos 25. un 26. augustā

28. augustā modes skate Rīgas centrā

Projektu, kas ir starptautiskās platformas ACT: Art, Climate, Transition aktivitāte, atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un ES programma “Radošā Eiropa”.

   Atpakaļ