LAT.EST festivāls Tallinā

20.-25. novembrī Tallinas skatuve Kanuti Gildi SAAL rīko Latviešu jauno (skatuves) mākslinieku festivālu LAT.EST, kas ir daļa no Latvijas un Igaunijas Simtgades programmas. Festivālā tiks izrādīts arī šogad tapušais latviešu-igauņu mākslinieku kopdarbs "Pirmie, kas aiziet".

Onassis AiR izpētes un rezidenču programma

Onassis AiR, Onassis fonda atbalstīta jauna, starptautiska izpētes un rezidenču programma uzsāk darbību Atēnās un pieņem pieteikumus no māksliniekiem līdz 26. novembrim.

Theatertreffen stipendija dalībai starptautiskā forumā

Jaunie skatuves mākslas profesionāļi aicināti pieteikties stipendijai dalībai festivāla "Theatertreffen" starptautiskajā forumā, kas norisināsies no 2019. gada 3. - 19. maijam Berlīnē. Pieteikšanās termiņš - 15. decembris.

16. jauno mākslinieku festivāls ACT izsludina izrāžu pieteikšanu

Festivāls ACT aicina jaunus laikmetīgās skatuves māksliniekus līdz 15. decembrim pieteikt īsformāta darbus festivāla programmai un skatei, kas notiks no 2019. gada 29. maija līdz 1. jūnijam Spānijas pilsētās Bilbao un Barakaldo.

Kopā un atsevišķi. Latvijas paviljons Venēcijas Arhitektūras biennālē

Venēcijā atklāta 16. Arhitektūras biennāle, kurā Latvija ir pārstāvēta ar izstādi "Together and Apart". Izstādes producents ir Latvijas Jaunā teātra institūts.