Izsludinām pieteikšanos 2021. gada Latvijas izrāžu skatei

Līdz 18. jūlijam Latvijas teātriem, apvienībām un skatuves māksliniekiem iespēja pieteikt savas izrādes vai projektus Latvijas teātra izrāžu skatei un darbu prezentāciju programmai.

26. pastāvēšanas gadā festivāls “Homo Novus” runās skaidri par nenoteiktību dažādos ideju laukos

No 8. līdz 18. septembrim Rīgā un vairākos Latvijas reģionos norisināsies starptautiskais jaunā teātra festivāls “Homo Novus”.

LJTI un partneri atklāj sadarbības tīklu “Samovar Circles”

"Samovar Circles" ir kolektīvs ideju katalizators, sadarbojoties sešu valstu laikmetīgā cirka, skatuves mākslas un kultūras organizācijām no Dānijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas, Norvēģijas un Zviedrijas, ne tikai risinot Covid-19 epidemioloģiskās krīzes radītās sekas un izaicinājumus, bet kopīgi modelējot pēckrīzes horizontus. 

Meklējam dejotājus starptautiskā jaunā teātra festivāla “Homo Novus” izrādei

Aicinām atsaukties dejotājus – profesionāļus vai jaunajos profesionāļus ar pieredzi laikmetīgajā dejā –, kuri vēlas piedalīties vienā no šī gada Starptautiskā jaunā teātra festivāla “Homo Novus” izrādēm.

Tima Etčela darbnīca “Ar vārdiem acīs”

No 8. līdz 10. jūnijam tiešsaistē desmit ar skatuves mākslu saistīti mākslinieki piedalās mākslinieka, rakstnieka un izrāžu veidotāja Tima Etčela darbnīcā par teātra tekstu un tekstu teātrī.