IETM starptautiskā tikšanās Rīgā apvienoja diskusijās Baltijas – Somijas reģiona profesionāļus

1. un 2. oktobrī Rīgā norisinājās IETM plenārsēdes Baltijas - Somijas reģiona tikšanās. Tā pulcēja skatuves mākslu pārstāvjus - māksliniekus un producentus, kuri iesaistījās aktīvās diskusijās par skatuves mākslu tagadni un stratēģijām, kuras varam lietot nākotnē, centrā liekot jautājumu par ciešāku sadarbību reģionā un kultūrpolitikas virzību.

Kristas Burānes izrādi “no tā laika koki vairs nerunā” ikviens var pieredzēt individuāli

Starptautiskā jaunā teātra festivāla "Homo Novus" izrāde nu pieejama ikvienam interesentam kā individuāla pastaiga pa Rīgas bulvāru loku, klausoties stāstu savā viedtālrunī.

Starptautiskā sadarbības platforma BE PART uzsāk darbu

BE PART ir jauna 10 Eiropas un Ziemeļāfrikas organizāciju iniciatīva, kas pētīs jaunas medotes mākslinieku un sabiedrības jēgpilnai sadarbībai.

Lēna videokonference “With For About 2020”

No 27. maija līdz 17. jūnijam, četras nedēļas pēc kārtas, notika publiska tiešsaistes videokonference "With For About 2020" jeb "Kopā ar, priekš un par 2020. gadu". Lielbritānijas organizācija "Heart of Glass" sadarbībā ar Latvijas Jaunā teātra institūtu un citām Eiropas, ASV un starptautiskām organizācijām aicina tiešsaistē uzklausīt māksliniekus, aktīvistus un akadēmiķus, lai runātu par marginalizētu sabiedrības grupu izdzīvošanas stratēģijām.

Aicinām pievienoties FB grupai “Latvijas Jaunā teātra institūta jaunumi”

Aicinām mūsu Facebook grupā, lai sekotu līdzi, mūsuprāt, vērtīgiem laikmetīgā teātra iestudējumiem, pasākumiem un tekstiem no visas pasaules, kas skatāmi, piedzīvojami un lasāmi tiešsaistē.