Aicinām cilvēkus ar kustību traucējumiem pieteikties dalībai itāļu mākslinieces Kjāras Bersani dejas meistarklasei

3. un 4. oktobrī Rīgā norisināsies kustību darbnīca SOTTOBOSCO ar mākslinieci un horeogrāfi Kjāru Bersani, kuras laikā dalībniekiem ar kustību traucējumiem būs iespēja pētīt kustības, skaņas un telpas attiecības, atklājot sava ķermeņa iespējas​​ savstarpējā un vides mijiedarbībā. Pieteikties dalībai aicināti interesenti vecumā no 18 gadiem.

Klausies mākslinieku apvienības “Action Hero” projekta “RadiOh Europa” ierakstītās mīlas dziesmas

LJTI un Somijas festivāla "ANTI Festival" sadarbības projekta "Festivāla ceļš" mākslinieku apvienības "Action Hero" 10h garā podcastu sērija ar iedziedātām mīlestības dziesmām Rīgā, Saulkrastos, Limbažos, kā arī vairākās Igaunijas un Somijas pilsētās pieejams klausīšanai ik vienam interesentam.

Noslēgusies mākslinieču Modestas Jakeliūnaites un Elīnas Matvejevas “Magic Carpets” rezidence Ķengaragā

Teātra māksliniece Modesta Jakeliūnaite (Lietuva) un video māksliniece Elīna Matvejeva (Latvija), šovasar strādāja Ķengaraga apkaimē, sadarbojoties ar senioriem no dienas centra “Ķengarags” un jauniešiem no bērnu un jauniešu centrā “Daugmale”.

Noslēgusies skatuves mākslinieces Vitas Malahovas “Magic Carpets” rezidence

Teātra māksliniece Vita Malahova sadarbībā ar biedrību “Gribu palīdzēt bēgļiem”, māksliniecēm Evu Vēveri un neformālās izglītības treneri un supervizori Laumu Žubuli no 17. jūlija līdz 21. augustam rīkoja dažādas nodarbības un darbnīcas multifunkcionālajā centrā “Mucenieki”, patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā "Mucenieki" un Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā "Daugavpils".