Šīgada festivāls “Homo Novus” ceļā uz Rīgu, Zvejniekciemu un Aizputi

No 8. līdz 18. septembrim 26. gadu noritēs Starptautiskais jaunā teātra festivāls "Homo Novus", piedāvājot divdesmit trīs izrādes un kultūras notikumus Rīgā un reģionos.

Pateikts neonā. Rīga

No 13. augusta līdz 31. oktobrim Latvijas Jaunā teātra institūts sadarbībā ar starptautiski atzīto teātra režisoru, dramaturgu un vizuālo mākslinieku Timu Etčelu un četriem māksliniekiem no Latvijas – Santu Remeri, Jāni Balodi, Kirilu Ēci un Intu Balodi – aicina Rīgas iedzīvotājus un pilsētas viesus doties ekspedīcijās un aplūkot pilsētvides instalācijas “Pateikts neonā. Rīga”.

Lietisko pierādījumu muzejs viesojas festivālā SAAL Biennaal Tallinā

23.-29. augustā Lauras Stašānes un Janas Jacukas kopdarbs "Lietisko pierādījumu muzejs" piedalās starptautiskajā skatuves mākslas festivālā SAAL Biennaal Tallinā.

Projekta “Lietisko pierādījumu muzejs” vardarbības lasījumi Rīgā un tiešsaistē. Viesizrāde festivālā SAAL Biennal Tallinā

Projekts “Lietisko pierādījumu muzejs” sadarbojas ar Punctum festivālu, rīkojot vardarbības lasījumus Rīgā 18. augustā 19:00-21:00 klātienē un tiešsaistē topošajā digitālā muzeja lapā pieradijumumuzejs.lv un piedalās festivālā SAAL Biennal Tallinā 23.-29. augustā.

Lauzt stereotipus un spert pirmos soļus iekļaujošas sabiedrības virzienā

Marta beigās notika Austrālijas organizācijas “Back-to-Back Theatre” rīkotās meistarklases “CAMP[1] International”, kurās ar LJTI starpniecību piedalījās arī 5 radošo jomu pārstāvji no Latvijas – Linda Krūmiņa, Reinis Boters, Agate Bankava, Katrīna Dūka un Ada Michalina