Starptautiskais jaunā teātra festivāls “Homo Novus” izsludina 2022. gada programmu

No 2. līdz 11. septembrim Rīgā norisināsies Starptautiskais jaunā teātra festivāls “Homo Novus", kurš šogad būs veltīts tumsas tēmai un cilvēku spējai attīstīt iekšēju redzēšanu.

Davida Vēbera-Krebsa un Simones Basani darbnīca “un tad durvis atkal atvērās” – pēc kā mēs, skatītāji, šobrīd visvairāk alkstam?

Līdz 12. augustam aicinām pieteikties Davida Vēbera-Krebsa darbnīcai, kas no 1. līdz 4. septembrim norisināsies Starptautiskā jaunā teātra festivāla "Homo Novus" festivāla centrā Kaļķu ielā 24.

Merelas Hēringas darbnīca “(Kopīga) Jaunas starptautiskās realitātes radīšana”

Līdz 20. augustam aicinām pieteikt dalību Merelas Hēringas darbnīcai, kas no 1. līdz 2. septembrim norisināsies "Homo Novus" festivāla centrā Kaļķu ielā 24.

Performance “Prinči un karaļi” dodas uz Portugāli

LJTI paspārnē trīs latviešu mākslinieki – Marta Elīna Martinsone, Ance Vilnīte un Māris Butlers – dodas uz Aveiro, Portugālē, lai mākslas festivālā “Festival dos Canais” veidotu performanci “Prinči un karaļi” (“Princes and Kings").

FUTURE LEADERS skatuves mākslas profesionāļu tīkls

"The Future Leaders in Performing Arts" ir jauns vienlīdzīgas sadarbības tīkls topošajiem skatuves mākslas līderiem Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionos.