Vadlīnijas pieejamības veicināšanai skatuves mākslā un kultūrā

Noslēdzot Latvijas Jaunā teātra institūta skatuves mākslas darbnīcu ciklu “Paplašinātā pieeja laikmetīgajai skatuves mākslai", sadarbībā ar ekspertiem izstrādāti praktiski ieteikumi pieejamības veicināšanai skatuves mākslā un kultūrā.

Starptautiskās platformas “Magic Carpets” noslēguma izstāde Kauņā

No 5. novembra līdz 23. janvārim Kauņā norisināsies starptautiska izstāde “MagiC Carpets Landed”, atklājot Eiropas kultūras galvaspilsētas 2022 programmu. Izstādē atspoguļoti arī vairāku latviešu mākslinieku un rezidenču darbi laika posmā no 2018.–2021. gadam.

Pilsētvides instalācijas “Pateikts neonā. Latvija” – Tukumā, Aizputē, Rēzeknē un Rīgā

Pilsētvides instalāciju autori – Santa Remere, Jānis Balodis, Kirils Ēcis, Inta Balode un Tims Etčelss – aicina ikvienu doties ekspedīcijās un aplūkot “Pateikts neonā. Latvija” objektus dažādās neierastās publiskās vietās Tukumā, Aizputē, Rēzeknē un Rīgā.

Radošās izpētes brauciens uz Somiju skatuves māksliniekiem un producentiem

Novembra vidū Latvijas Jaunā teātra institūts rīkoja radošās izpētes braucienu uz Helsinkiem 7 skatuves māksliniekiem un producentiem no Latvijas.

Iznāk LiVe: Latvijas Izrāžu skate 2021 speciālizdevums “Specifically Latvian vol. 5”

No 2. līdz 5. novembrim digitālajā platformā "LiVe" norisinājās Latvijas izrāžu skate un vienlaikus ar tās norisi iznāca tai speciāli veidotās avīzes formāta speciālizdevums angļu valodā "Specifically Latvian vol. 5", kas atspoguļo pēdējo gadu Latvijas skatuves mākslas aktualitātes un padziļināti iepazīstina ar Latvijas teātra un dejas māksliniekiem, oriģināldramaturģiju, aktuālajiem teātra procesiem un mākslinieciskajām tendencēm.