Aicinām uz sarunu un diskusiju ar horeogrāfi Kjāru Bersani un meistarklases “SOTTOBOSCO” dalībniekiem

4.oktobrī plkst. 18:00 “H2O6” kvartālā, Durbes ielā 4 Rīgā aicinām ikvienu interesentu uz sarunu un diskusija ar itāļu mākslinieci Kjāru Bersani un viņas vadītās meistarklases “SOTTOBOSCO” dalībniekiem, kuri būs caur deju un kustību pētījuši kustības, skaņas un telpas attiecības, analizējot arī sava ķermeņa attiecības ar apkārtējo vidi un cilvēkiem tajā.

Kopā ar domubiedriem uzsākam jaunu sadarbības tīklu GLEN (Great Little European Network)

GLEN izveidots ar mērķi apvienot mazākās Eiropas valstis, lai kopīgi veicinātu jēgpilnas, sadarbībā veidotas prakses, apmācības iespējas kultūras nozarē un ilgtspējīgākas skatuves mākslas nozares izstrādi.

Ieskats Linas Lapelītes pierakstos veicot darbu pie projekta “Slīpuma studijas” ACT rezidencē

Rezidences ACT: Art, Climate, Transition (“Māksla, klimats, pāreja”) ietvaros es (Lina Lapelīte) turpināju darbu pie projekta “Slīpuma studijas” jeb “Study for Slope”, kas pazīstams arī kā “Klusinātie” jeb “The Mutes”. Tā ir ilgstoša muzikāla izrāde amatieru dziedātāju grupai, kurai trūkst muzikālās dzirdes. Tāpēc viņi nevar noturēt melodiju.

Klausies mākslinieku apvienības “Action Hero” projekta “RadiOh Europa” ierakstītās mīlas dziesmas

LJTI un Somijas festivāla "ANTI Festival" sadarbības projekta "Festivāla ceļš" mākslinieku apvienības "Action Hero" 10h garā podcastu sērija ar iedziedātām mīlestības dziesmām Rīgā, Saulkrastos, Limbažos, kā arī vairākās Igaunijas un Somijas pilsētās pieejams klausīšanai ik vienam interesentam.

Aicinām cilvēkus ar kustību traucējumiem pieteikties dalībai itāļu mākslinieces Kjāras Bersani dejas meistarklasei

3. un 4. oktobrī Rīgā norisināsies kustību darbnīca SOTTOBOSCO ar mākslinieci un horeogrāfi Kjāru Bersani, kuras laikā dalībniekiem ar kustību traucējumiem būs iespēja pētīt kustības, skaņas un telpas attiecības, atklājot sava ķermeņa iespējas​​ savstarpējā un vides mijiedarbībā. Pieteikties dalībai aicināti interesenti vecumā no 18 gadiem.