Starptautiskajam jaunā teātra festivālam “Homo Novus” šogad 25

Atcelts, pārdomāts un radīts no jauna - festivāls "Homo Novus" aicina uz 15 klātienes notikumiem Rīgā un Cēsīs no 28. augusta līdz 10. septembrim.

Pārmaiņas Latvijas Jaunā teātra institūta komandā

Latvijas Jaunā teātra institūta komandai pievienojas mākslinieciskā vadītāja Beka Bergere, informācijas koordinators Evarts Melnalksnis un projekta “ACT: māksla, klimats un pārmaiņas” vadītāja Eva Johansone.

Ar LJTI atbalstu mākslinieki no Latvijas piedalās starptautiskās rezidencēs

Augustā un septembrī teātra, dejas un performaces mākslinieki Kate Krolle, Laura Kušķe un Klāvs Mellis piedalīsies rezidencēs un pieredzes apmaiņas programmās Šveicē un Igaunijā.

Magic Carpets projekts Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem

No 2020. gada marta līdz augustam LJTI realizē starptautiskās platformas "Magic Carpets" rezidenču projektu sadarbībā ar Cēsu Audzināšanas iestādi nepilngadīgajiem.

Lēna videokonference “With For About 2020”

No 27. maija līdz 17. jūnijam, četras nedēļas pēc kārtas, notika publiska tiešsaistes videokonference "With For About 2020" jeb "Kopā ar, priekš un par 2020. gadu". Lielbritānijas organizācija "Heart of Glass" sadarbībā ar Latvijas Jaunā teātra institūtu un citām Eiropas, ASV un starptautiskām organizācijām aicina tiešsaistē uzklausīt māksliniekus, aktīvistus un akadēmiķus, lai runātu par marginalizētu sabiedrības grupu izdzīvošanas stratēģijām.