Buša Hārtshorna darbnīca Rīgā un publiskā sarunaBušs Hārtshorns, viena no nozīmīgākajām Lielbritānijas skatuves mākslas figūrām, sadarbībā ar LJTI no 4. līdz 7. maijam Rīgā vada darbnīcu “Kā sniegt un saņemt atgriezenisko saiti”.

Darbnīcas laikā mākslinieki saņems atgriezenisko saiti par kādu no saviem topošajiem darbiem vai idejām, kas ir izstrādes procesā, un apgūs dažādas metodes, kā komentēt citu darbus. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar nevardarbīgas komunikācijas, kā arī neirolingvistiskās programmēšanas pamatprincipiem, kas var noderēt gan profesionālajā darbībā, gan personīga rakstura situācijās. Bušs uzsver, ka šīs nodarbības veicina atbildības sajūtas veidošanos, un gūtās zināšanas darbnīcas dalībnieki var ļoti daudzveidīgi turpmāk izmantot savā praksē.

Buša Hārtshorna darbnīca “Kā sniegt un saņemt atgriezenisko saiti” norisinās Rīgā, Lāčplēša ielā 106, k-1, deju skolas “Dzirnas” telpās. Darbnīcā piedalās kopumā 10 dažādi kultūras nozares pārstāvji – augstskolu pasniedzēji, studenti, kustību mākslinieki, dramaturgi, režisori, teātra kritiķe, scenogrāfe un kultūras pasākumu vadītāja.

Bušs skatuves mākslā darbojas jau ilgāk nekā 40 gadus – gan kā kopienas mākslinieks, gan kā dramaturgs, skatuves mākslinieks, izrāžu programmas veidotājs un mākslinieciskais vadītājs teātros Apvienotajā Karalistē, Spānijā, Beļģijā, Nīderlandē, Īrijā un Dānijā. Bušs ir ieguvis attiecību dinamikas (Relational Dynamics) trenera kvalifikāciju un daudzus gadus strādājis par mentoru un treneri dejas māksliniekiem Austrālijā, Kiprā, Lielbritānijā, Spānijā, Čehijā un Polijā.

Pasākumu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.Atpakaļ