Tokijas biennāle izsludina pieteikšanos rezidenču projektam “Social Dive”Tokijas biennāle izsludina pieteikšanos rezidenču projektam “Social Dive”, kas nodrošinās dalībniekiem iespēju uzturēties un strādāt Tokijas sirdī un sniegs unikālu iespēju izrādīt radīto darbu Tokijas biennālē 2020. gada jūlijā.

Pieteikumi jāiesūta līdz 15. decembra pusnkatij.

“Social Dive” ideja ir piedāvāt māksliniekiem ‘ienirt” dažādās Tokijas apkaimēs, lai atklātu vietējo iedzīvotāju tradīcijas un mūsdienu vērtības. Projektā aicināti piedalīties mākslinieki, kuru prakse ir saistīta ar sociāli atbildīgu mākslu, realizējot to visplašākajā ideju, metožu un izteiksmes veidu spektrā jebkurā no jomām – vai tā būtu vizuālā māksla, dizains, skatuves māksla, mediji, kino, arhitektūra, akadēmiskās izpētes disciplīnas, sociālas un eknomiskas ievirzes projekti u.c.
Rīkotāji uzsver vēlmi atbalstīt ārvalstu mākslinieku projektus, kas unikālā veidā notver japāņu tradīciju un laikmetīgās kultūras daudzveidību, kā arī globālo kontekstu un tā atspulgus Tokijas lokālajās izpausmēs.

Nosacījumi:
Dalībniekiem jāspēj strādāt noteiktās tēmas ietvaros un jāveido kontakts ar vietējo vidi un dažādajām kopienām, jābūt pieejam uz pilnu reizdences laiku 2020. gada jūnijā-jūlijā, darba izrādīšanu un biennāles atklāšanu 2020. gada 10. jūlijā.

Rīkotāji sedz ceļa izdevumus, uzturēšanos, nodrošina izrādīšanas vietu, producēšanas izmaksas, nodrošina tulkošanu un tulka pakalpojumus.

Pieteikšanās līdz 15. decembrim, sūtot epastu uz contact@socialdive.jp, pievienojot plānotā projekta aprakstu (2 lpp), CV, portfolio, motivācijas vēstuli ( 1 lpp). Visi dokumneti jāiesniedz angļu valodā.

Rezultāti tiks paziņoti 23. decembrī.

Plašāka informācija šeitAtpakaļ