Starptautiskas Maģistra studijas dramaturģijā FrankfurtēGētes Universitāte Frankfurtē piedāvā starptautisku maģistra dubultgrāda studiju programmu Comparative Dramaturgy un Performance Research. Šī unikālā programma tiek piewdāvāta otro reizi un ir veidota, sadarbojoties piecām Eiropas universitātēm. Programma ir paredzēta studentiem, kurus interesē darbs starpkultūru kontekstā – festivālos, starptautiskā kopproducēšanā, apmaiņas un sadarbības programmās. Studiju laikā studenti divus semestrus mācās Frankfurtē, vienu semestri – kādā no programmas partneruniversitātēm Briselē, Parīzē, Oslo vai Helsinkos, kā arī pavada prakses periodu ārzemēs.

Vairāk par dramaturgu paplašinātā izpratnē: http://www.uni-frankfurt.de/65929639/Master-Dramaturgy-_E_

Studiju maksa nevienā no universitātēm netiek piemērota (atskaitot administratīvo iemaksu). Studiju ārvalstu braucieniem ir paredzētas stipendijas 770 eiro mēnesī, kā arī tiek segti ceļa izdevumi.
Ārvalstu studenti Vācijā var pretendēt uz DAAD mācību stipendijām vai arī pieteikties ERASMUS vai BAföG federālajam studentu finansiālajam atbalstam.

Frankfurtes starptautiskā programma ir cieši saistīta ar Dramaturģijas studiju programmu, kas darbojas jau 15 gadus  sadarbībā ar Hessian Teātra akadēmiju (HTA) un sagatavo studentus darbam dramaturģijas laukā. Starptautiskās dubultmaģistra programmas studenti var brīvi izmantot arī šo studiju piedāvājumu.

Frankfurtes starptautiskā programmai var pieteikties studenti, kam 2018. gadā būs iegūts bakalaura grāds. PIetikšanās ziemas semsetrim līdz 2018. gada 31. maijam.
Sīkāka informācijaa:  www.dramaturgie.uni-frankfurt.de vai www.cdpr.uni-frankfurt.deAtpakaļ