Spring Academy gaida dalībniekusSpring Academy ir profesionālās tālākizglītības programma, ko rīko starptautiskais teātra festivāls Spring, kas maijā notiek Nīderlandes pilsētā Utrehtā. Šogad akadēmijas pasniedzēju trīs meistarklases vadošo Eiropas teātra un dejas mākslinieku vadībā.

Trīs dienu intensīva radošo darbnīca “SPRING intensive (un)plug the actor” 22., 23., 24.maijā ar holandiešu teātra un vizuālo mākslinieku Drīsu Verhofenu (pazīstams latviešu skatītājiem pēc viesošanās “Homo Novus” festivālā ar darbiem “Ardievu!”, “Vainpilnās ainavas” un “Homo Desperatus”). Dalības maksa – 140 eiro, iekļauj arī pusdienas un vakariņas, un festivāla izrāžu biļetes.
Informācija un pieteikšanās šeit.
Intervija ar Drīsu Verhofenu arterritory.com

Vācu/šveiciešu dokumentālā teātra apvienības “Rimini Protokoll” dibinātāja un režisora Stefana Kegi meistarklase “On transplanted performers and remot-controlled audiences” 25.maijā. Dalības maksa 50 eiro, iekļauj pusdienas. Rimini Protokoll Rīgā ir viesojies vairākkārt ar izrādēm “Cameriga”, “100% Rīga”, “Situāciju telpas”, “Remote Rīga”.
Informācija un pieteikšanās šeit

Pazīstamā franču horeogrāfa Borisa Šarmaca meistarklase 19.maijā. Dalības maksa 30 eiro. Informācija un pieteikšanās kārtība festivāla Facebook lapā. Pieteikšanās termiņš šai meistarklasei – 5. aprīlis.

Lai segtu ceļa naudu un dalības maksu, iespējams pieteikties Valsts Kultūrkapitāla fonda radošo braucienu programmā.

 

 Atpakaļ