Pieteikšanās “PQ Studio Stage” studentu un jauno skatuves mākslinieku festivālamLīdz 31. maijam izsludināta pieteikšanās “PQ Studio Stage” studentu un jauno skatuves mākslinieku festivālam, kas norisināsies Prāgas Kvadriennāles laikā – 2023. gadā no 8. līdz 18. jūnijam.

Šī ir brīnišķīga iespēja jaunām skatuves mākslas studentu apvienībām vai māksliniekiem, kuri pēdējo piecu gadu laikā beiguši studijas, prezentēt sevi starptautiskā platformā, kur būs sapulcējušies daudz nozares profesionāļi. Var pieteikt teātra, performances mākslas, dejas, jaunā cirka, operas, leļļu un objektu teātra projektus, drag šovus, kā arī instalācijas ar performatīviem elementiem. Festivāla organizatori ir īpaši ieinteresēti darbos ar uzsvaru uz dizainu un vizualitāti.

Festivāls nodrošina izrādīšanas vietu un tehnisko atbalstu, bet visas pārējās izmaksas jāsedz pašiem māksliniekiem. Pēc uzvarētāju paziņošanas šī gada jūlijā būs pietiekami ilgs laiks pieteikties uz finansējumu, un festivāla organizatori palīdzēs sagatavot nepieciešamos dokumentus un rekomendācijas vēstules.

Vairāk informācijas šeit.Atpakaļ