P.A.R.T.S. priekšatlases konkurss RīgāP.A.R.T.S. laikmetīgās dejas skola Briselē rīko jaunu studentu uzņemšanu nākamajam mācību ciklam (Training cycle), kas sāksies 2019. gada septembrī. Studijas ilgst trīs gadus un notiek angļu valodā. P.A.R.T.S. ir starptautiski pazīstama laikmetīgās dejas skola, kurā mācās studenti no visas pasaules, bet pasniedzēju sastāvā ir spožākie Eiropas un pasaules dejas mākslinieki un teorētiķi.

P.A.R.T.S. uzņem studentus reizi trīs gados un tikai pilna laika studijām.
Uzņemšana notiek divās kārtās:
1) priekšatlases konkurss notiek 25 pilsētās pasaulē dažādos datumos un tajā tiks atlasīti kandidāti nākamajai kārtai Briselē. Uz priekšatlasi obligāti iepriekš jāreģistrējas un jāsamaksā dalības maksa (Rīga tā ir 10 eiro). Viens cilvēks var piedalīties tikai vienā priekšatlasē;
2) otrā kārta notiks Briselē no 2019. gada 8.-14. aprīlim un uz to tiks uziacināti tie, kas izturējuši priekšatlasi. Dalība visu 7 dienu garumā ir obligāta, lūgums ar to rēķināties.

Nosacījumi kandidātiem:
– vecums no 18 līdz 23 gadiem;
– vidējās izglītības diploms (iegūts līdz 2019. gada 1. septembrim);
– labas angļu valodas zināšanas.

P.A.R.T.S. priekšatlases konkurss Rīgā notiks sestdien, 2019. gada 2. februārī deju skolā Dzirnas, Lāčplēša ielā 106, k-1 (google karte)
Reģistrēšanās uz priekšatlasi Rīgā līdz 28. janvārim tiešsaistē
Reģistrējoties jāsamaksā nodeva 10 eiro. Pēc reģistrācijas saņemsiet sīkāku informāciju par sākuma laiku u.c.

Informācija par uzņemšanu šeit

Informācija par P.A.R.T.S. studiju programmu Training cycle šeitAtpakaļ