Meistarklase “Transformatory Fighting Workshop” TallināTallinas jaunā dejas skatuve TanstuRuum aicina uz divu dienu fiziski intensīvu meistarklasi “Tranformatory fighting workshop” 30. un 31. augustā.

Tranformatory fighting workshop jeb transformējošās cīņas meistarklase aicinās izkopt sevī cīnītāja iemaņas, lai uzlabotu mākslinieka prasmes. Meistarklasei par pamatu ņemta austrumu cīņu un boksa treniņu metodika, ka palīdz sagatavoties cīņai ringā. Tomēr meistarklases mērķis ir pievērst uzmanību ne tikai cīņas tehnikas apgūšanai, bet veidam, kā šo treniņu metodi var iekļaut mākslinieka praksē. Ko mākslinieks var aizgūt no šādas izaicinošas fiziskās prakses? Ja cīnu ringā var uzskatīt par māksliniecisku praksi? Vai trenera un audzēkņa, pasniedzēja un studenta attiecības var vērtēt kā izrādi?

Meistarklases pasniedzējas ir austriešu horeogrāfe un dejotāja Florentīna Holcingere un Eiropas Muay Thai čempione Orinta Vanderzē. Florentīna Holcingere meistarklasi pasneidz paral\eki viesizrādēm Tallinā notiekošajā Starptautiskajā festivāla SAAL Biennaal.

Informācija par meistarklasi un pieteikšanos: https://www.facebook.com/events/473103463441828/Atpakaļ