Live Works Performance Act award

live works

Live Works ir platforma, kas veltīta laikmetīgās dzīvās mākslas praksei ar mērķi paplašināt izpratni par performatīviem darbiem, sākot ar padziļinātu performances ideju vizuālās mākslas kontekstā līdz hibrīdu mākslas formu meklējumiem.

Live Works jau piekto reizi rīko skatuves mākslu centrs Centrale Fies, kas atrodas iespaidīgā bijušajā kalnu spēkstacijas ēkā Ziemeļitālijas pilsētiņā Dro un ik vasaru organizē starptautisku teātra festivālu Drodesera.
Live Works balva nodrošinās rezidenci 9 projektiem, kuru atlasi veiks žūrija. Konkursa rīkotāji uzsver interesi par performatīviem darbiem, kas aptver visplašāko spektru, ieskaitot performances, audio un jauno mediju darbus, izrādes-lekcijas, tekstā balstītas izrādes, multimediālus darbus, horeogrāfijas prakses, radošu darbnīcu projektus u.c.
Balva ir starptautiska, tai var pieteikties individuāli mākslinieki vai grupas ar vienu jaunu darbu, kas tiks attīstīts vai pabeigts rezidences laikā.
Atbalstītie projekti varēs piedalīties rezidencē Centrale Fies no 2017. gada 10. līdz 20. jūlijam un saņems līdzfinansējumu darba izstrādei 1000 eur apmērā. Rīkotāji nodrošina naktsmītni un ēdināšanu, kā arī sedz ceļa izdevumus 200 eur apmērā.
Rezidences dalībnieki saņems arī nepieciešamo kuratoru, producentu un tehnisko atbalstu darba attīstīšanai un izrādīšanai Drodesera festivāla laikā šī gada 21.-23. jūlijā. Festivālā darbus noskatīties starptautiska teātra profesionāļu grupa, kas aktīvi iesaistīsies individuālās sarunās un diskusijās ar darbu autoriem.

Visiem dalībniekiem būs iespēja pieteikties papildu 10 dienu garai rezidencei Centrale Fies periodā no 2017. gada 1. augusta līdz 31. decembrim.

Pieteikšanās Live Works līdz 31. marta pusnaktij, nosūtot angļu valodā aizpildītu pieteikuma formu, mākslinieka portfolio, idejas aprakstu un nepieciešamos audio vai vizuālos materiālus, kā arī samaksājot reģistrācijas maksu 24 eur apmērā.

Informācija un pieteikšanās šeitAtpakaļ