Lietuvas Nacionālais drāmas teātris aicina jaunos māksliniekusLietuvas Nacionālais drāmas teātris (LNDT) Viļņā aicina jaunus māksliniekus (līdz 35 gadu vecumam) pieteikt projektus teātra rīkotai laikmetīgās skatuves mākslas platformai. Rīkotāji sagaida drosmīgu, netradicionālu un starpdiciplināru darbu idejas, kas piedāvā alternatīvu valdošajām tendencēm un formātiem. Konkursā var piedalīties visu žanru – teātra, dejas, performances, muzikālā un vizuāla teātra u.c. mākslinieki, neatkarīgi no tautības un mītnes zemes.

Nosacījumi:
– ideju pieteikumam jābūt veltītam tēmu lokam – mājas, migrācija, kopiena;
– projektam jāiekļaujas budžetā līdz 15000 eiro;
– projektam jātiek realizētam 6 nedēļu laikā, paredzot pirmizrādi 2019. gada pirmajā pusē.

Komisija atlasīs trīs projektus, kuru pirmizrādēm jānotiek 2019. gada pavasarī. Līdzās minētajam darba periodam un budžetam, LNDT nodrošina visu radošo komandu, producēšanu un tehniku.

Pieteikuma forma angļu valodā lejuplādēšanai: .DOC

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2018. gada 1. oktobrim.

Rīkotāji atlasīs interesentākos pieteikumus un aicinās to autorus uz projektu pezentāciju periodā no 15. oktobra līdz 15. novembrim. Rezultāti tiks paziņoti līdz 1. decembri.

Informācija: http://www.teatras.lt/lt/edukacija/teatro-profesionalams/jaunuju-kureju-programa/
Jautājumus adresēt programmas kuratorei Agnei Pulokaitei: agne.pulokaite@teatras.lt

Iepriekš jau rakstījām par LNDT rīkotā dramaturģijas konkursu Versme rezultātiem, kur par vienu no diviem uzvarētājiem kļuva latviešu dramaturgs Matīss Gricmanis, kurš šobrīs strādā pie iestudējuma Viļņā.

 Atpakaļ