Kunstenfestivaldesarts aicina pieteikties Free School aktivitātēmNo 17. maija līdz 1. jūnijam festivāls Kunstenfestivaldesarts Briselē piedāvā vairākas lieliskas neformālas radošās izglītošanās iespējas, kurās aicināti piedalīties arī latviešu profesionāļi. Free School  (Brīvā skola) ir īpaša festivāla sadaļa, kas ietver plašu aktivitāšu klāstu. Visas Free School aktivitātes ir pieejamas bez maksas, dalībniekiem pašiem jārūpējas par ceļa un uzturēšanās izdevumiem.

Īpaši iesakām šos nodarbību ciklus:

The Unbuilt School of Architecture (17. – 25.05.) scenogrāfa Jozefa Vūtersa (Jozef Wouters), apvienību Decoratelier un Leaving Living Dakota vadībā.

Skolā, kas ilgs 9 dienas, aicināti piedalīties scenogrāfi, arhitekti, mūziķi, dejotāji, visi, kurus interesē nakts dzīve un kuri vēlas piedalīties naktskluba radīšanā, būvēšanā un vadīšanā. Skolas laikā notiks gan slēgtas sesijas, gan publiski pasākumi – diskusijas, lekcijas un, protams, arī ballītes. Jozefs Vūters ir viens no šobrīd interesantākajiem beļģu scenogrāfiem un telpas dramaturgiem.

Darba valodas – angļu, franču un holandiešu.
Pieteikšanās, rakstot uz anne@kfda.be.

Vairāk informācijas šeit.

School of Darkness (18. – 21.05.) kuratores un pedagoģes Sepakes Angiamas (Sepake Angiama) vadībā.

Dalībai tiek aicināti dramaturgi, režisori, aktieri, dejotāji un zinātniskās fantastikas mīļotāji, lai kopīgi trenētu spēju iztēlotos nākotni un lietotu iztēli kā politisku instrumentu. Sepake Angiama pēta atmācīšanās (unlearning) ideju, pirmtaut zināšanas un radikālas izglītības prakses, kas destabilizē Eiropas kanonu.

Darba valoda – angļu.
Pieteikšanās līdz 24. aprīlim, reģistrējoties vietnē www.cifas.be.

Vairāk informācijas šeit.

Nobody’s Dance (30.05. – 01.06.) – radošā darbnīca dejotājiem un horeogrāfiem, kuras saturu veidos un noteiks paši aktivitātes dalībnieki.

Šīs “skolas” idejas autore un iniciatore ir dejotāja un horeogrāfe Eleonora Bauere (Eleonor Bauer) un nodarbību mērķis ir aicināt katru dalībnieku ierosināt un ietekmēt darbnīcas gaitu, ar grupu vienojoties par katras dienas saturu un grafiku.

Darba valoda – angļu.
Reģistrēšanās, rakstot uz anne@kfda.be, pieteikumā iekļaujot kontaktinformāciju (e-pasta adresi un telefona numuru), īsu aprakstu par savu pieredzi dejā, kā arī aprakstu par prasmi vai spēju, ar ko vēlētos dalīties nodarbību ietvaros.

Vairāk informācijas šeit.Atpakaļ