Jauna starptautiska maģistra programma laikmetīgu fizisku izrāžu veidošanā TallināLieliska ziņa! Igaunijas Mūzikas un teātra Akadēmija sadarbībā ar mākslinieku apvienību Rimini Protokoll ir izstrādājusi jaunu kursu maģistra studijām Laikmetīgu fizisku izrāžu veidošanā (Contemporary Physical Performance Making), kas sāksies 2019. gadā.  Tas ir radikāli jauna studiju programma, kuras centrā ir praktiska sadarbība un pieredze ar vadošajiem režisoriem, horeogrāfiem, kompānijām un performanču māksliniekiem no visas pasaule.
Studiju ilgums ir 2 gadi. Uzsvars tiek likts uz sadarbību viespasniedzēju un studentu starpā, atsakoties no tradicionālās meistara un mācekļa attiecību modeļa. Kursā tiks uzņemti 16 studenti – vēlams ar pieredzi un patstāvīgu mākslinieka praksi, bez vecuma ierobežojuma. Svarīga ir laba fiziskā sagatavotība, jo studijas paredz fiziski izaicinošu darbu.

Viespasniedzēju vidū 2019.-2021. mācību gadam ir apstiprināti Gecko (Lielbritānija), Jan Fabre’s Troubleyn (Beļģija), SITI Company (ASV), La Pocha Nostra (ASV), Tanztheater Wuppertal Pina Bausch (Vācija), Rimini Protokoll (Germany), Jasmin Vardimon Company (Lielbritānija), Izumi Ashizawa Performance(ASV/Japāna), Djalma Primordial Science (Francija), Butoh-Ma (Vācija), Theatre EnCorps (Grieķija), Fuoco alla Paglia (Italy), Physical Lab (Lielbritānija), Theatre Re (Lielbritānija), Kinetic Theatre Project (Krievija), Embodied Poetics (Lielbritānija) un citi.

Pieteikšanās līdz 2019. gada 15. martam.

Informācija: http://www.mastersincppm.com/Atpakaļ