Festivāls FAST FORWARD Drēzdenē aicina jaunos režisorus pieteikt debijas izrādesJau devīto gadu no 14. līdz 17. novembrim teātris Staatsschauspiel Dresden rīko Eiropas jauno režisoru izrāžu festivālu FAST FORWARD. Festivāls aicina jaunos režisorus un teātra kolektīvus iesūtīt savus pirmos skatuves darbus, kas tapuši mācību laikā vai iestudēti profesionālā teātrī (ar nosacījumu, ka režisors ir iestudējis ne vairāk par 5 izrādēm), lai cīnītos par iespēju piedalīties festivālā. Iespējams pieteikt arī izrādes, kas vēl ir tapšanas stadijā, bet tiks pirmizrādītas līdz 2019. gada jūlijam.

Pieteikšanās līdz 2019. gada 31. maijam.

Pieteikumā jāiekļauj izrādes apraksts, radošā komanda, tehniskās prasības, veidotāju CV un izrādes video, sūtot tiešsaistes piekļuves saiti vai DVD disku. Izrādēm, kuras tiks uzaicinātas piedalīties festivālā, tiks segti ar viesizrādi saistītie izdevumi -atlīdzība, transporta, uzturēšanās un tehniskās izmaksas Drēzdenē.

Vairāk informācijas šeit vai rakstot uz epasta adresi Charlotte.Orti@staatsschauspiel-dresde.de

Fast Forward ir platforma radošai apmaiņai starp jaunās paaudzes skatuves māksliniekiem un skatītājiem, kritiķiem, jauniem un pieredzējušiem teātra veidotājiem. Festivāls tiecas rūpēties par jaunajiem talantiem, kā arī iniciē Eiropas mēroga mākslinieciskas satikšanās.

Programmu noskatīsies starptautiska ekspertu žūrija, kas festivāla noslēgumā izraudzīsies vienu režisoru vai autoru kolektīvu, kam būs iespēja iestudēt darbu Staatsschauspiel Dresden teātrī.Atpakaļ