Das Theatre un Das Choreography maģistru programmas 2020-2020Amsterdamas Teātra un dejas akadēmija ir izsludinājusi pieteikšanos divām maģistra programmām 2020.-2022. gadā – DAS Theatre un DAS Choreography.

DAS Theatre  ir divu gadu pilna laika mākslas maģistra programma, kuras uzmanības centrā ir pētnieciskās un kuratora prakses teātra jomā. Studijas ir veidotas kā radoša laboratorija starptautiskiem skatuves mākslas profesionāļiem. DAS Theatre uzsver savu lomu jaunu zināšanu veidošanā, nevis esošu zināšanu tālāknodošanā, kas paredz tādu jauno formātu izveidi laukā starp mākslas izglītību, izpēti un radīšanu, kādas šobrīd vēl nepastāv.

Pieteikuma anketa studijām DAS Theatre programmā.

Informācija par studijām, programmu, pasniedzējiem u.c.:
DAS Theatre website
DAS Theatre Facebook
DAS Theatre Instagram

Kontaktiem: John Meijerink: john.meijerink@ahk.nl, +31 (0)205277668

DAS Choreography, savukārt, ir nerezidējoša jeb daļējas neklātienes divu gadu studiju programma, kas domāta māksliniekiem ar patstāvīgu profesionālo praksi, kuri meklē iespējas tālākai attīstībai un refleksijai.  Katrs studiju gads ietver četrus seminārus, reizdences Amsterdamā un individuālas konsultācijas. Tāpat skola lielu uzmanību pievērš augstas kvalitātes atgriezeniskās saites (feedback) nodrošināšanai, studentu savstarpējai zināšanu apmaiņai, kopīgai rakstīšānas, lasīšanas un nodarbību praksei, uzsverot iespēju palēlināt ikdienas tempu un radīt apstākļus jaunu radošu darbību attīstīšanai.

Pieteikuma anketa

Informācija par studijām, programmu, pasniedzējiem u.c.:
DAS Choreography website

Termiņš pieteikumu saņemšanai ir 2019. gada 14. novembris.

Studijas Amsterdamas Teātra un dejas akadēmijā ir par maksu. Informācija par studiju maksu un finansējuma iespējām šeit

 

 Atpakaļ