Apmācību programmas kuratoriem Berlīnē un producentiem BriselēProducers Academy
13-15. maijā Briselē
Pieteikšanās līdz 24. martam.
Informācija un pieteikšanās šeit

Producers Academy (Producentu akadēmija) ir apmācību programma profesionāļiem ar vismaz 5 gadu pieredzi, kuri vēlas papildināt zināšanas par producēšanu starptautiskā kontekstā un tikties ar kolēģiem no visas pasaules. Šogad Akadēmija notiks jau ceturto reizi, kā allaž Kunstenfestivaldesarts laikā, kas ir viens no Eiropas laikmetīgās skatuves mākslas nozīmīgākajiem festivāliem. Trīs dienu laikā dalībnieki piedalīsies darbnīcās, klausīsies lekcijas, tiksies ar ekspertiem un KFDA izrāžu producentiem, kā arī apmainīsies ar pieredzi savā starpā, jo Akadēmija uzsver arī mācīšanos un zināšanu bāzes veidošanu, apkopojot dalībnieku dažādās individuālās un kolektīvās pieredzes un atšķirīgās realitātes.

Starptautiskās sadarbības aspekti tiks aplūkoti gan praktiski, gan konceptuāli, domājot par inovatīviem producēšanas modeļiem, kas nepieciešami globālajā kultūras ainā.
Akadēmijas nodarbības notiks angļu valodā.

Dalība Akadēmija ir bez maksas, kas iekļauj arī pusdienas.
Ceļa un uzturēšanās izdevumi ir dalībnieku ziņā. Rīkotāji paredz atbalstu ceļa izdevumiem atsevišķos gadījumos.
Atgādinām par iespēju pieteikties VKKF Radošo braucienu programmai.

*******

Young Curators Academy (“sharing, listening, enabling, activating”)
24. oktobrī – 5. novembrī Berlīnē
Pieteikšanās līdz 31. martam.
Informācija šeit

Young Curators Academy (Jauno kuratoru akadēmija) īpaši aicina jaunus māksliniekus, radošos producentus un programmu veidotājus, kuratorus, kritiķus, kas veido gan savus pasākumus, gan attīsta jaunas prakses un formātus. Ar  jaunu šeit ir domātas tādas prakses, kas lauž jaunus ceļus, attīsta kopienas, veicina saikni starp dažādiem kontekstiem.

Akadēmija notiks 4. Berlīnes Rudens salona laikā. Norises vieta – Maksima Gorkija teātris.  Darba valoda – angļu.

Akadēmija segs dalībnieku ceļa izdevumus uz Berlīni, dienas naudu un viesnīcas izdevumus un nodrošinās papildu budžetu publiskai prezentācijai.

 Atpakaļ