Show Your Face! viesizrādes ĻubļanāShow Your Face! ir multimediāla izrāde, kurā apvienots leļļu un objektu teātris, fiziskais teātris un dzīvā mūzika. Izrādes autors ir slovēņu režisors Matjažs Pograjcs sadarbībā ar slovēņu fiziskā teātra trupu Betontanc, leģendārās latviešu leļļu teātra apvienības umka.lv pārstāvjiem, piedaloties mūziķu duetam Silence un multiinstrumentālistam Uģim Vītiņam. Show Your Face! pirmizrāde notika 2006. gadā Rīgā. Pēc tās darbs ātri izpelnījās uzmanību un atzinību ārpus Latvijas un desmit gadu laikā ir regulāri ticis izrādīts festivālos un teātros Eiropā un bijis viesturnejā ASV.
Slovēnijā Show Your Face! ir kļuvusi par hitu. Tādēļ slovēņu producents Bunker savas 20 darbības gadiem veltītajā pasākumu nedēļā piedāvā skatītājiem unikālu iespēju noskatīties šo izrādi pēdējo reizi.

Show Your Face! 
2017. gada 10. un 11. decembrī 21.00 Stara Elektrarna Ļubļanā, Slovēnijā
Režija: Matjažs Pograjcs
Līdzautori un izpildītāji: Betontanc un umka.lv (Primožs Bezjaks, Daša Doberšeka, Branko Jordans, Andris Kalnozols, Mārcis Lācis, Katarina Stegnara, Gints Širmelis-Širmanis)
Mūzika: Silence, Uģis Vītiņš
Producenti: Bunker un Latvijas Jaunā teātra institūts

Show Your Face! ir izrāde par anonīmu cilvēku, kas ir tikai maza daļiņa no vēsturiskajiem notikumiem pasaulē, kuriem viņš nežēlīgi tiek rauts cauri. Tas ir cilvēks bez sejas, bet ar kritisku balsi, un tādēļ neērts varas struktūrām, kas cenšas ar viņu izrēķināties. Izrādes stāsts nav ne mierinošs, ne optimistisks, bet tas iedarbojas ar suģestējošu spēku, atgādinot, ka par iespēju dzīvot mūsdienu komfortablajā pasaulē, mēs esam maksājuši un turpinam maksāt dārgu cenu.

Informācija angļu valodā Bunker mājas lapā.

Viesizrādes notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.Atpakaļ