Lone Twin radošā darbnīca bērniem “Nezvērs”Mērojis tālu ceļu no kādas mežonīgas vietas, Nezvērs ierodas Valmierā. Cilvēki šo neparasto radījumu jau ir redzējuši daudzās pasaules pilsētās. Daži ir to satikuši naktī, citi – autobusā gaišā dienas laikā. Kāds zēns stāsta, ka tas ēdot kurpes. Viens gan ir skaidrs – neviens nezina, kas tas ir. Trīs Valmieras festivāla dienas Nezvērs būs Valmierā, lai kopā ar bērniem aizdomas un bailes no nezināmā pamazām pārvērstu draudzībā.

„Nezvērs” ir piedzīvojums bērniem – radošo darbnīcu sērija, kuras laikā bērni rada Nezvēru – tā izskatu, dzīvesstāstu, raksturu un sapņus, un ved pastaigā pa Valmieru, lai iepazīstinātu ar savu pasauli, pilsētu un pieaugušajiem. Pieteikšanās ir noslēgusies, jo visas darbnīcas ir pilnas.

“Nezvērs” ir daļa no Latvijas Jaunā teātra institūta projekta bērniem un jauniešiem “Iztēlojies 2068. gadu!”, kas ir starptautiskā projekta “Imagine 2020: art, ecology and possible futures” aktivitāte.

Producents: Latvijas Jaunā teātra institūts sadarbībā ar Valmieras vasaras teātra festivālu.

Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, mērķprogramma “Latvijai 100”, ES programma “Radošā Eiropa”, koncertzāle “Valmiera”Atpakaļ