Ārējais klimats / iekšējais laiks nr 2.Ar trīs pirmizrādēm 6. maija vakarā Dirty Deal Teatro telpās noslēdzam  īsformāta dejas izrāžu ciklu “Ārējais klimats / iekšējais laiks”. Savus 20 minūšu darbus publikai piedāvā trīs talantīgas jaunākās paaudzes laikmetīgās dejas horeogrāfes – Jana Jacuka, Laura Gorodko un Arina Buboviča.

Ārējais klimats / iekšējais laiks 2
 6. un 24. maijā 19.00 Dirty Deal Teatro Talsu ielā 1

“Viss būs labi”
Ideja, horeogrāfija, izpildījums: Jana Jacuka
Horeogrāfes asistente Arina Buboviča
Janas stāsts par ģimeni un pieaugšanu sākas ar spilgtu epizodi bērnībā un ved cauri trauslajām meitas un tēva attiecībām.

“Celies”
Ideja, horeogrāfija, izpildījums: Arina Buboviča
Kā tikt galā ar ikdienas notikumu drāmu un banalitāti un no jebkuras situācijas iziet ar paceltu galvu? Arina iemēģina roku stendapa žanrā.

“Kabatas izmēra poligons”
Ideja un horeogrāfija: Laura Gorodko
Izpildījums: Sabīne Neilande
Laura un Sabīne visu projekta laiku ir rūpīgi krājušas pašu izlietotos plastmasas atkritumus. Tagad tas viss nonāk uz skatuves, kur plastmasa neglābjami pārņem dzīves telpu.

Skati šo notikumu facebook

Biļetes 9 eiro un 7 eiro (studentiem, skolēniem, pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti) “Biļešu paradīzes” kasēs  un teātrī pirms izrādēm. Pirkt biļeti.
Dejas un teātra nozares profesionāļiem un studentiem – 5 eiro. Rezervācijas pa e-pastu laura@theatre.lv vai zvanot 67228477.

“Ārējais klimats / iekšējais laiks” ir jauno latviešu laikmetīgas dejas mākslinieku darbu radīšanas un izrādīšanas platforma, ko rīko Latvijas Jaunā teātra institūts sadarbībā ar Dirty Deal Teatro.  Projekta uzmanības centrā ir dejotāji un horeogrāfi, kuri 2018. gadā absolvēja Latvijas Kultūras akadēmiju un šobrīd ir jaunākā latviešu laikmetīgās dejas paaudze. Vairākiem jaunajiem autoriem tiek piedāvāts realizēt savas radošās idejas kompaktā 20 minūšu formātā, iztiekot ar vienkāršiem tehniskajiem palīglīdzekļiem un galveno uzmanību veltot idejai vai stāstam. Ar jaunajām māksliniecēm procesa laikā kā mentores strādāja režisore un dramaturģe Anni Kleina (Helsinki), horeogrāfe Elīna Lutce un projekta autore Laura Stašāne.

Projekta pirmajā ciklā 2018./2019. gada ziemā piedalījās horeogrāfes Alise Madara Bokaldere, Līga Ūbele un Laura Kušķe.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejs.Atpakaļ