contactgonzo

Deja iziet pilsētā Grīziņkalnā. contact Gonzo

Turpinot Rīga 2014 notikuma “Deja iziet pilsētā” izrāžu sēriju Rīgas apkaimēs, 23. un 24. augustā aicinām uz Grīziņkalnu, kur jaunu kopdarbu ar latviešu laikmetīgās dejas māksliniekiem piedāvās japāņu mākslinieku kolektīvs contact Gonzo.

Mouvinsitu

Mouvinsitu pirmizrāde Baltajā naktī

Baltajā naktī 6. septembrī aicinām uz franču mākslinieku Borisa Gibē un Florāna Hamona izrādi un izstādi “Mouvinsitu”, kurā satiekas cirks, deja un kino.

Es Pateretajs

Es, patērētājs. Iepirkšanās, klimats un mēs

26. un 27. septembrī Spīķeru koncertzālē notiks mākslinieciski zinātnisks simpozijs “Es, patērētājs”. Rīga 2014 notikums. Piesakies līdz 31. augustam!

situationrooms

Laikmetīgā teātra programma forte forte. Rimini Protokoll

Vācu režisoru trio Rimini Protokoll oktobrī Rīgā izrādīs vienu no saviem izcilākajiem iestudējumiem – kolektīvo video izrādi “Situāciju telpas”.

Tauberbach_web

Laikmetīgā teātra programma forte forte. Alēns Platēls un les ballets C de la B

Laikmetīgā teātra programma forte forte rudenī aicina iepazīt beļģu režisoru un horeogrāfu Alēnu Platēlu un kompāniju les ballets C de la B. Mākslinieki pie mums viesosies ar savu jaunāko izrādi tauberbach, ko les ballets C de la B veidojis kopā ar Minhenes Kamerteātri. forte forte ir Rīgas – Eiropas Kultūras galvaspilsētas 2014 notikums.